• Sportuj a odpočívej

    články o sportu a relaxu nejen v okolí Harrachova

Nejúspěšnější boilies nejen na kapry - kde koupit online v době coronaviru

1_tunk-es.jpg

Prodejny s rybářskými potřebami se pomalu otvírají, spousta rybářů se však od roku 2021 naučilo vše potřebné pořídit online. Příkladem může být třebíčský obchod Pod Hladinou, který radí, jaké jsou aktuálně nejlepší boilies na kapry.

Dle údajů ze začátku sezony byly největším trhákem návnady od značky MIKBAITS. 

Boilie Spiceman WS - WS1 Citrus 24mm se setkala s velkým úspěchem. Je vhodná jak do teplejších vod, tak i pro studenější období. Takhle vypadají kvalitní boilies od Mikbaits

Dalším zajímavým tipem pro kaprovou sezónu, která je od května v plném průběhu, jsou tzv. boilies v dipu. Vyznačují se svým velmi rychlým nástupem - čili kratší dobou lovu. Významným výrobcem návnad namočených v dipu je firma CC MOORE.

Nesmíme zapomenout ani na českou poctivou ruku. Lukáš Krása založil firmu LK Baits a stará se o české rybáře dodávkou zajímavě proteinově nadupaných boilies.

Ať už dáte přednost jakékoliv značce, přejeme Vám úspěšný lov! Pamatujte také, že všechny boilies můžete nakoupit s okamžitou slevou 3% a pokud hledáte zajímavé ceny i na pruty, bivaky a tak dále, e-shop Pod Hladinou ji pro Vás vykouzlí!

Více na: https://www.podhladinou.com/vernostni-program/ 

 

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4