• Sportuj a odpočívej

    články o sportu a relaxu nejen v okolí Harrachova

Výlety s horskými koly ORBEA

Po asfaltových cyklostezkách se dá brázdit na kole jakéhokoliv druhu, to všichni víme. S čím však vyrazit do divočiny? Tak, aby se člověk nepolámal a kolo zůstalo celé? Tady už si biker musí dát sakra pozor na to, co si pořídí. My Vám chceme ukázat, jaké jsou cyklovýlety s MTB horskými koly značky ORBEA.

Kdo je ORBEA

Je to španělský výrobce jízdních kol, s tradicí od roku 1931. Tyto kola nejsou na první pohled nijak odlišné a sortiment je hodně podobný jako u ostatních výrobců - silniční, horská a celoodpružená kola. Orbea se však vyjímá ve výrobě zbrusu nových špičkových elektrokol a tzv. customizací vlastního kola.

Customizace

Obyčejně si spousta bikerů vybírá kolo dle vzhledu. S customizací kol ORBEA to můžete poslat na další level - navrhnout si svůj design kola sami. A co je víc, než mít kolo vlastně vytvořeného designu?

Ukázka jízdy

Kde si kola vyzkoušet nebo rovnou koupit?

Zakoupit kola španělské značky jde jednoduše přes české e-shopy. Oficiálním českým distributorem je cyklistický butik Bajkavárna Zlín, která je schopná dodat kola v raketovém termínu po objednání.

Chtěli bychom však doporučit i návštěvu Bajkavárny, která se mimo prodeje kol Orbea zajímá o vytvoření cyklo-kávo komunity ve Zlíně. (Bohužel ještě nemáme dostatečně rozvinutou komunitu sjížděčů elektro koloběžek)

Každý týden si zde můžete vychutnat Arabicu a zároveň se pokochat novými kousky, například výše zmíněnými elektrokoly.

A takto Bajkavárna vypadá:

 

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4